Bezpiecznie nad wodą / bezpiecznie w górach – zajęcia z przedszkolakami

6 czerwca odbyły się ostatnie już przed wakacjami zajęcia z grupami przedszkolnymi z Gilowic. Tym razem pani bibliotekarka z Biblioteki Publicznej w Miedźnej z/s w Grzawie opowiadała dzieciom o zasadach bezpieczeństwa, jakie obowiązują nad wodą i w górach. Przedszkolaki poznały historie Majki i Tomka, którzy dzielnie ratowali topielca z wody oraz planowali pieszą wycieczkę w góry. Obie grupy dostały do wykonania pracę plastyczną - ramki w kształcie rybek oraz statki z papierowych słomek, a także legitymacje akademii bezpiecznego dziecka, które będą mogli wypełnić, jeżeli zastosują się do poznanych  zasad bezpieczeństwa zarówno nad wodą jak i w górach. Wszystkim dzieciom i wychowawcom grup życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

Bezpiecznie nad wodą / bezpiecznie w górach – zajęcia z przedszkolakami