Śnieżne zabawy na Bajkowych Spotkaniach

9 stycznia w filii bibliotecznej nr 2 w Woli zagościli najmłodsi czytelnicy ze swoimi opiekunami - uczestnicy kolejnych Bajkowych Spotkań. Dzieci poznały nowe przygody Franklina, który pierwszy raz nocował poza domem, u swojego przyjaciela niedźwiedzia. Sympatyczne zwierzaki bawiły sie wesoło na śniegu, lepiąc śnieżne smoki. Biblioteka na chwilę zamieniła się w plac zabaw, bo dzieci mogły pobawić się piórkami. Dmuchanie piórka było świetnym ćwiczeniem oddechowym dla naszych milusińskich. Po ruchowych wygibasach na dzieci czekało zadanie - wykonanie pracy plastycznej z bałwankiem w roli głównej.                                                                                                       Śnieg można wyczarować nie tylko na kartce papieru. Dzieci miały wielką frajdę, kiedy mogły pobawić się sztucznym śniegiem, który samodzielnie zrobiły.

Śnieżne zabawy na Bajkowych Spotkaniach