"Wyśmiewaczek czy Śmiejaczek? - konkurs czytelniczy dla klas II SP

Gminna Biblioteka Publiczna w Miedźnej z/s w Grzawie zaprasza uczniów klas II szkół podstawowych gminy Miedźna do udziału w konkursie pt. „Wyśmiewaczek czy Śmiejaczek”. Konkurs swym zakresem obejmuje znajomość lektury autorstwa Julii Duszyńskiej pt. „Cudaczek-Wyśmiewaczek”.

Osiemnaście przygód Cudaczka-Wyśmiewaczka ilustruje  jakie emocje i zachowania wyzwalały u dzieci różne sytuacje w domu i szkole. Chociaż minęło już ponad 70 lat od pierwszego wydania książki, to jej tematyka jest nadal aktualna. Złość, strach, niezadowolenie to emocje, z którymi muszą sobie radzić dzieci i ich opiekunowie.

Czy dzisiaj Cudaczek-Wyśmiewaczek, który napełniał swój brzuszek dzięki wyśmiewaniu się z innych, chodziłby głodny? Oj, chyba nie.

Zachęcamy do sięgnięcia po tę lekturę.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie, który odbędzie się 22 marca 2018r. o godz. 10:00 w sali Domu Socjalnego w Grzawie.

Gwarantujemy świetną zabawę i atrakcyjne nagrody dla uczestników.

Serdecznie zapraszamy grupy dopingujące.

Zgłoszeniaprosimy nadsyłać w terminie do 09 marca 2018r. tradycyjną pocztą na adres Biblioteki lub pocztą elektroniczną e-mail  /biblioteka@miedzna.pl/  albo za pośrednictwem faxu: 32 4491290.

Wyśmiewaczek zaproszenie, karta zgłoszenia.doc49.5 KB