Bijemy rekord czytania - akcja "Jak nie czytam jak czytam"

1 czerwca o godz. 10:00 Gminna Biblioteka Publiczna w Miedźnej - filia biblioteczna nr 2 w Woli wspólnie z Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Woli oraz Szkoła Podstawową nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli wzięła udział w akcji czytelniczej pt. "Jak nie czytam jak czytam". Bicie rekordu czytania w jednym momencie odbyło się podczas uroczystości otwarcia XI Integracyjnych Zawodów "Sport dla wszystkich", XXVI Igrzysk w Gminie Miedźna. Uczniowie wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów z gminy Miedźna spotkali się w sali gimnastycznej gimnazjum. Przybyło też wielu zaproszonych gości - władze gminy i powiatu oraz rodzice uczniów. Po uroczystym otwarciu igrzysk nastąpiło bicie rekordu czytania. Po przeliczeniu uczestników akcji, a było ich ponad 600!, zawodnicy wzięli udział w zawodach. Wielu kibiców, zwłaszcza tych najmłodszych, bawiło się w ogrodach szkoły. Książki towarzyszyły im do końca imprezy.

Bijemy rekord czytania - akcja "Jak nie czytam jak czytam"