TURNIEJ WIEDZY O REGIONIE

Gminna Biblioteka Publiczna w Miedźnej z/s w Grzawie, GOK w Miedźnej z/s w Woli oraz ZOiW w Miedźnej z/s w Woli zapraszają na XVIII edycję Gminnego Turnieju Wiedzy o Regionie „Nasza Mała Ojczyzna”. Konkurs jest adresowany do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych gminy Miedźna. Prosimy o wyłonienie pięcioosobowej drużyny, która będzie reprezentowała szkołę podczas konkursu. Konkurs odbędzie się 5 kwietnia 2017 r. o godz. 10,00 w sali Domu Socjalnego w Grzawie. Zgłoszenia prosimy kierować na adres Gminnej Biblioteki listownie, faksem /449 12 90/ lub e-mail /biblioteka@miedzna.pl/ w terminie do 20 marca 2017 r. W tegorocznej edycji mamy kilka zmian, które znajdują się w Regulaminie.

Serdecznie zapraszamy grupy dopingujące /prosimy o informację jak liczna będzie ta grupa/.

Regulamin Turnieju 2017.doc29.5 KB
Karta zgłoszenia.doc59 KB