Uwielbiamy bawić się! :)

15 lutego w filii bibliotecznej nr 2 w Woli odbył się bal karnawałowy, na który przybyły księżniczki, rycerz, policjant, Spiderman, zebra, motylek i Elza - aż przyjemnie było popatrzeć. Na początku mali przebierańcy wysłuchali bajki o Wilku, który chciał się zakochać, a potem każde dziecko zaprezentowało swoje przebranie i wspólnym tańcem rozpoczęliśmy zabawę. W chwilach przerwy odbywały się konkursy m.in. na "zgrabne ręce", polegająca na wrzucaniu makaronowych muszelek do butelki. Zwycięzcą został ten, który zrobił to najszybciej. Była też zabawa na rysowanie bałwanka z zasłoniętymi oczami - mamy miały oczy zasłonięte szalikami, a zadanie dzieci polegało na prowadzeniu tej ręki tak, aby powstał bałwanek. Była też, wielokrotnie powtarzana, zabawa z krzesełkami i zabawa z balonikami. Tańczyliśmy makarenę, labadę i kaczuszki. Podczas spotkania bajkowicze  wykonali "papierowe ptaszki od serca". Na zakończenie został rozstrzygnięty konkurs na "Przyjaciela Biblioteki". Pierwsze miejsce zajęły Wiktoria Wolny i Weronika Zając, drugie - Maksymilian i Urszula Zając oraz Beata Maroszek, trzecie - Julia i Oliwia Lis oraz Amelia Szarotysz. Zwycięzcy otrzymali piękne medale i dyplomy. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i zabawie.

Uwielbiamy bawić się! :)