Jak świętują zwierzaki?

21 grudnia bibliotekarka ostatni raz w tym roku zagościła w przedszkolach im. W. Chotomskiej i Kubusia Puchatka. Spotkanie z najmłodszymi jest najlepszą okazją do zaprezentowanie nowości, które pojawiły się w bibliotece. Święta zbliżają się wielkimi krokami dlatego postanowiliśmy zajrzeć do ulubieńców dzieci - Tupcia Chrupcia i Krowy Zosi. Co może się wydarzyć podczas śnieżycy? A co się stanie, kiedy odmówimy komuś pomocy? Nasze przedszkolaki służą pomocą, bo z wielką radością pomogły ubrać się papierowemu Mikołajowi. Na koniec wysłuchały opowieści o Tacie Pingwinie, który w pewnych bardzo niebezpiecznych okolicznościach przejrzał na oczy i ciągłe serfowanie w sieci zamienił na serfowanie po śniegu, ku radości całej rodziny.

Jak świętują zwierzaki?