Świąteczne czytania

15 i 20 grudnia bibliotekarka z GBP w Miedźnej z/s w Grzawie odwiedziła przedszkolaki z GPP Bajka we Frydku i Oddziału w Gilowicach. Tematem spotkań były zimowe i świąteczne opowieści. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowiadań: Kicia Kocia. Zima, Ciuchutko Mikołaju oraz Święta Tupcia Chrupcia. Jednak zajęcia nie skończyły się na czytaniu, gdyż pani bibliotekarka przygotowała też ciekawe zadanie dla przedszkolaków. Dzieci musiały poradzić sobie z "ubraniem" Świetego Mikołaja w jego oficjalny strój. Oczywiście zadanie zostało wykonane bezbłędnie. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało świąteczną kolorowankę, do samodzielnego kolorowania, którą można się było pochwalić przed rodzicami.

Świąteczne czytania