W bibliotece fajnie jest:)

8 listopada filię biblioteczną nr 2 w Woli odwiedziły "Słowiki" z przedszkola nr 1 w Woli. Najpierw dzieci wysłuchały opowiadania o przygodach dzielnej babci, która przechytrzyła napotkane drapieżniki. Przedszkolaki, które z uwagą słuchały opowiadania, przekonały się, że strach ma wielkie oczy i zamiast pozwolić mu się sparaliżować, trzeba znaleźć na niego sposób. Nasi mali goście sprawdzali też, jakie książki dla dzieci kryją się na bibliotecznych półkach. Wśród przepięknych i kolorowych bajek znalazły się serie książek: o Basi, Kici Koci, Miko, Garfieldzie oraz Bolku i Lolku. Była też seria książek autorstwa Herve Tulleta, a wśród nich Książka z dziurą oraz magiczna książeczka pt. Naciśnij mnie. Zabawa z tą książką była znakomita - dzieci naciskały, dmuchały, obracały ją w prawo i lewo, klaskały na kropki... Każda strona, jakże inna od poprzedniej, zaskakiwała dzieci swoją magią. Spotkanie zakończyło się przejażdżką Samochodzikiem Frankiem po zakamarkach biblioteki.

W bibliotece fajnie jest:)