Trzecia noc z Andersenem

Już po raz trzecie Gminna Biblioteka Publiczna w Miedźnej z/s w Grzawie zaprasza dzieci na całonocną zabawę z okazji urodzin Hansa Christiana Andersena, która odbędzie się w nocy z 30 na 31 marca.

Zapewniamy wspaniałą zabawę, moc atrakcji i nocleg między regałami bibliotecznymi.

Zajęcia adresowane są do dzieci z klas II i III szkół podstawowych gminy Miedźna. Wymagana jest zgoda rodziców.
W związku z ograniczoną ilością miejsc i dużym zainteresowaniem, Biblioteka spośród zgłoszonych dzieci wybierze te, które wykazały się największą aktywnością czytelniczą (wypożyczenia, udział w imprezach bibliotecznych i konkursach). W pierwszej kolejności zostaną wybrane dzieci, które jeszcze nie brały udziału w imprezie.
Szczegółowych informacji udziela GBP w Miedźnej z/s w Grzawie. Zgłoszenia prosimy kierować na adres Gminnej Biblioteki Publicznej w Miedźnej
z/s w Grzawie, ul. Księża 19, tel.: (032) 449 12 90, e-mail: biblioteka@miedzna.pl w terminie do 16 marca 2012.

23 marca ogłoszona zostanie lista zaproszonych dzieci. Druki zgłoszeń dostępne są w GBP oraz na stronie Biblioteki: http://www.biblioteka.miedzna.pl/

Noc z Andersem - informacja 168.27 KB
Noc z Andersenem - informacja dla rodziców.doc26 KB